Филтри -

Цистерни за превоз на цемент INTERCONSULT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент INTERCONSULT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент INTERCONSULT 40.000 L
9
6.500 €
Година 1994-08 Километража Носивост 34000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за превоз на цемент INTERCONSULT
10
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Barcin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се