Филтри -

Цистерни за превоз на цемент HEIL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент HEIL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент HEIL ZVVZ Powder tank alu 40 m3
13
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2006-02-01 Километража Носивост 32580 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент HEIL ZVVZ Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
13
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2006-02-01 Километража Носивост 32360 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се