Филтри -

Цистерни за превоз на цемент GEWOLF

Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент GEWOLF: 123 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 26 to 60 Cbm Cement Bulker Trailer 3-4 Axle
19
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 52000 кг
Северна Македонија, Vojnica
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
44
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
32
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
27
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 50000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
30
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
30
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 55 Cbm Cement Bulk Trailer
26
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
29
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 50000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
36
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
32
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
24
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 60 Cbm Cement Bulk trailer
34
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 55 Cbm Cement Bulk Trailer
44
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
37
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 30 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
31
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи
Претплати се