Филтри -

Цистерни за превоз на цемент FILLIAT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент FILLIAT: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент FILLIAT SM295
10
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража Носивост
Португалија, Rio Maior
цистерна за превоз на цемент FILLIAT CEMENT BULK
10
8.850 € Без ДДВ
Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-04 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент FILLIAT HORZ
1
5.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража Носивост 29000 кг
Франција, Marseille
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се