Филтри -

Цистерни за превоз на цемент FELDBINDER од Полска

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент FELDBINDER од Полска: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 40.3
6
25.560 € PLN 114.000 PLN
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Wierzbica
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
16
17.900 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2006-04-19 Километража Носивост
Полска, Barcin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
7
27.130 € PLN 121.000 PLN
Зафатнина 37000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Километража Носивост 29200 кг
Полска, Olszewo-Borki
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 34.3
14
5.381 € PLN 24.000 PLN
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 35.3
7
17.910 € PLN 79.900 PLN
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Korczyn
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 35.3
6
17.260 € PLN 77.000 PLN
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2004 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER SSL 35
15
19.510 € PLN 87.000 PLN
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 36.3
4
10.400 € Без ДДВ
Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост
Полска, Konin
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 36.3
7
6.726 € PLN 30.000 PLN
Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 40.3
12
6.590 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
14
42.000 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
9
24.660 € PLN 110.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
5
17.940 € PLN 80.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 40.3
21
20.180 € PLN 90.000 PLN
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07-02 Километража Носивост 29000 кг
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
12
19.300 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Barcin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се