Филтри -

Цистерни за превоз на цемент FELDBINDER

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент FELDBINDER: 75 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER silocisterna 37m3 ADR VIN 507
18
20.900 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 9/2008 Километража Носивост
Словачка, Levice
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER briab interconsult 30M3
5
20.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-01 Километража Носивост 33450 кг
Холандија, Stein
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 36 m3 / 1 comp
9
28.000 € Без ДДВ
Зафатнина 36 м³
Година 2012-01-01 Километража Носивост 33340 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
12
18.800 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 40.3
12
6.400 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 38 m3 / 1 comp
10
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-10-01 Километража Носивост 33000 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 38 m3 / 1 comp
14
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-02-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
5
19.500 € Без ДДВ
Година 2008-01-01 Километража Носивост 33900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT40
10
цена на барање
Година 2002-12-19 Километража Носивост 31680 кг
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
16
16.700 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2006-04-19 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
14
13.750 €
Зафатнина 40 м³
Година 11/2003 Километража Носивост
Литванија, Plungė
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER
11
13.750 €
Зафатнина 40 м³
Година 11/2001 Километража Носивост
Литванија, Plungė
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
9
16.370 € PLN 75.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 34.3
3
аукција 4.801 € PLN 22.000 PLN
Година 02/1992 Километража Носивост
Полска, 19-300
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 36 m3 / 1 comp
9
28.000 € Без ДДВ
Година 2012-01-01 Километража Носивост 33340 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Претплати се