Филтри -

Цистерни за превоз на цемент EMIRSAN од Турција

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент EMIRSAN од Турција: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN V TYPE BULKER TRAILER 2020 MADE MANUFACTURER
13
12.000 €
Зафатнина 22 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 26000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN Cement Bulker Trailer 2020 Model  with Electrical Compressor
44
ВИДЕО
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-03 Километража Носивост 40800 кг
Турција, Konya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN Slurry Tank INOX 304L 4 mm
29
18.000 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Носивост 28000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN Direct from Factory Customized Cement Tankers , Brand NEw
10
19.000 US$ EUR ≈ 16.320 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-02 Километража Носивост 40000 кг
Турција, Konya
цистерна за превоз на цемент EMIRSAN FULL WILL BE REFURBISHMENT CEMENT TRAILER
16
ВИДЕО
6.500 €
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража Носивост 36000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN Manufacturer of all kinds of cement tanker at requested specs
28
21.000 US$ EUR ≈ 18.030 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-03 Километража Носивост
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN 4 Axle Cement Tanker Trailer
24
21.000 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 42000 кг
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN 2020 CEMENT TANKER TRAILER 30 M³ FROM FACTORY
18
18.500 €
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 37000 кг
Турција, Konya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се