Филтри -

Цистерни за превоз на цемент DONAT

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент DONAT: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент DONAT V-Type Cement Semitrailer
14
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 20 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Северна Македонија, Skopje
нови цистерна за превоз на цемент DONAT V-Type Dry Bulk
16
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Istanbul
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент DONAT Vacuum Dry-Bulk (Cement) Tank
13
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Istanbul
нови цистерна за превоз на цемент DONAT W-Bogie Cement Trailer
7
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост
Алжир, Algiers
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се