Филтри -

Цистерни за превоз на цемент DOĞAN YILDIZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент DOĞAN YILDIZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент DOĞAN YILDIZ V-ТИПА
15
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2020 Километража Носивост 30000 кг
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се