Филтри -

Цистерни за превоз на цемент CARSAN од Русија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент CARSAN од Русија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN Вакуумный
3
38.160 € RUB 3.450.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 41 кг
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
4
29.870 € RUB 2.700.000 RUB
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 35000 кг
Русија, Волгоград
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
1
27.100 € RUB 2.450.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 28000 кг
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
7
26.550 € RUB 2.400.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 35000 кг
Русија, Краснодар
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
4
27.100 € RUB 2.450.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 35000 кг
Русија, Краснодар
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
1
27.100 € RUB 2.450.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 10 км Носивост
Русија, Новороссийск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се