Филтри -

Цистерни за превоз на цемент CARSAN

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент CARSAN: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
1
28.130 € RUB 2.550.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 10 км Носивост
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
4
29.790 € RUB 2.700.000 RUB
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 35000 кг
Русија, Волгоград
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
4
27.030 € RUB 2.450.000 RUB
Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2020 Километража Носивост
Русија, Краснодар
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
1
28.130 € RUB 2.550.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 28000 кг
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
4
28.130 € RUB 2.550.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 35000 кг
Русија, Краснодар
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN Вакуумный
3
39.720 € RUB 3.600.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2020 Километража Носивост 41 кг
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
7
28.130 € RUB 2.550.000 RUB
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 35000 кг
Русија, Краснодар
цистерна за превоз на цемент CARSAN VAKUMLU SİLOBAS
22
ВИДЕО
цена на барање
Година Километража Носивост
Турција, SAMSUN
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN ÇİMENTO SİLOBAS
6
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, SAMSUN
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се