Филтри -

Цистерни за превоз на цемент BENALU

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент BENALU: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент BENALU Bulk Silo 62
10
7.850 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за превоз на цемент BENALU Bulk Silo 62 cub
10
7.850 € Без ДДВ
Зафатнина 62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент BENALU Bulk Silo 62 cub
10
7.850 € Без ДДВ
Зафатнина 62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се