Филтри -

Цистерни за превоз на цемент BARYVAL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент BARYVAL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент BARYVAL CB3AL32N
24
9.800 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-04-27 Километража Носивост 29800 кг
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент BARYVAL CB 3AL 31N
4
12.000 €
Зафатнина 32 м³
Година 2003 Километража Носивост
Шпанија, Alborea (Albacete)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се