Филтри -

Цистерни за превоз на цемент ARDOR

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент ARDOR: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент ARDOR CISTERNA PER CEMENTO
4
цена на барање
Зафатнина 37000 л
Година 1996 Километража Носивост
Италија, Tortolì
цистерна за превоз на цемент ARDOR CISTERNA PER CEMENTO
4
цена на барање
Зафатнина 37000 л
Година 1999 Километража Носивост
Италија, Tortolì
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент ARDOR SVMSVM/6.7/39
7
17.500 US$ EUR ≈ 15.000 €
Година 2007 Километража Носивост
Белорусија, Минск
цистерна за превоз на цемент ARDOR SVM 6.3/34 - Stan bardzo dobry, AKTUALNE DOZORY!
13
ВИДЕО
17.580 € PLN 80.000 PLN
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Radom
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се