Цистерни за ладење на млеко

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина

Цистерни за ладење на млеко: 47 огласа

цистерна за ладење на млеко Vedholms Milk tank 14000 liters - 03
25
аукција € 1.540 SEK USD SEK 16.500 ≈ US$ 1.704
Година 2003 Зафатнина 14 м³
Шведска, Kungälv
цистерна за ладење на млеко Sonstige PACKO
3
преговара
Година Зафатнина 1 м³
Германија, 25899 Niebüll
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за ладење на млеко DELAVAL
1
US$ 7.000 EUR ≈ € 6.326
Година 2010 Зафатнина
Украина, с. Великая Александровка
цистерна за ладење на млеко Alfa Laval 3500 Liter Eiswassertank
2
преговара
Година 1999 Зафатнина
Германија, Schönau
цистерна за ладење на млеко MUELLER O-2250
7
€ 13.000 USD ≈ US$ 14.384
Година Зафатнина 9 м³
Германија, 48480 Spelle
цистерна за ладење на млеко Dru 4200 LTR
1
€ 4.200 USD ≈ US$ 4.647
Година Зафатнина 4.2 м³
Германија, Lennestadt - Oedingen
цистерна за ладење на млеко Westfalia KÜHLAGGREGAT
1
преговара
Година Зафатнина
Германија, Lennestadt - Oedingen
цистерна за ладење на млеко Westfalia Unbekannt
1
€ 2.689 USD ≈ US$ 2.975
Година Зафатнина
Германија, Lennestadt - Oedingen
цистерна за ладење на млеко Westfalia
1
преговара
Година Зафатнина
Германија, Lennestadt - Oedingen
цистерна за ладење на млеко Meko MÜLLER 0-92
1
преговара
Година Зафатнина
Германија, Lennestadt - Oedingen
цистерна за ладење на млеко MUELLER Meko O-1125
4
€ 5.250 USD ≈ US$ 5.809
Година Зафатнина
Германија, Wiefelstede-Spohle
цистерна за ладење на млеко Meko O-1750
6
€ 6.950 USD ≈ US$ 7.690
Година Зафатнина
Германија, Wiefelstede-Spohle
цистерна за ладење на млеко Meko O-1250
6
€ 4.950 USD ≈ US$ 5.477
Година Зафатнина
Германија, Wiefelstede-Spohle
цистерна за ладење на млеко RÖKA 3000 / 2
2
€ 924,37 USD ≈ US$ 1.023
Година 08/1979 Зафатнина 3 м³
Германија, Niebüll
нови цистерна за ладење на млеко POLAND Operator to purify milk/ Milchzentrifuge/Wirówka do mleka
8
€ 2.296 PLN USD PLN 9.999 ≈ US$ 2.541
Година 2019 Зафатнина
Полска, Jedwabne
Омилени : 0 Споредба : 0