Филтри -

Цистерни за гориво од Турција

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво од Турција: 59 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво ALAMEN From the Manufacturer - Tanker trailer
10
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 23.530 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 45000 кг
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво ALAMEN
32
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 23.530 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 40 кг
Турција, Antakya/Hatay
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво ALAMEN AFRİCA STANDART
35
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 25.210 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 35000 кг
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво ALAMEN ALUMİNUM TANKER
16
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 40.340 €
Зафатнина 49000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 35000 кг
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво ALAMEN
32
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 25.210 €
Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2021 Километража Носивост
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво ALAMEN AFRİCA STANDARTS
16
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 21.430 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 33650 кг
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво STAR TRAILER ST2021 TANKER, GASOLINE TANKER, PETROL TANKER, BITUMEN TANKER
14
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 17.650 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Турција
нови цистерна за гориво LIDER LİDER TANKER NEW 2021 MODEL for sales (MANUFACTURER COMPANY SALE
15
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Турција, İstanbul
нови цистерна за гориво LIDER 2020 year NEW directly from manufacturer compale stockny ready a
5
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, İstanbul
нови цистерна за гориво ALAMEN FuelTanker (Diesel-gasoline) for Sale
32
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 21.850 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 38 m3 CONICAL TANKER
8
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³
Година 2019 Километража Носивост 36500 кг
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 45.000 L. ELIPTIC TANKER SEMI TRAILER
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 45000 л
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 42000 Lt Mild Steel Tanker Semi Trailer
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 42000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво GURLESENYIL aluminum tanker semi trailers
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Носивост
Турција, ANKARA
нови цистерна за гориво DONAT Heavy Duty Fuel Tank Semitrailer
8
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Istanbul
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се