Филтри -

Цистерни за гориво од Романија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво од Романија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво WILLIG
5
24.900 € USD ≈ 29.240 US$
Зафатнина V=42400 л Суспензија пружина/пружина
Година 2002-01 Километража Носивост 27000 кг
Романија, IALOMITA
нови цистерна за гориво Rezervor vopsit/zincat de combustibil, omologat, cu capacitate d
4
3.200 € USD ≈ 3.758 US$
Година Километража Носивост
Романија, Pecica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за гориво Cisternă combustibil
4
2.200 € USD ≈ 2.583 US$
Година Километража Носивост
Романија, Pecica
цистерна за гориво Bazine apa
1
72,44 € RON USD 350 RON ≈ 85,06 US$
Зафатнина V=1000 л
Година Километража Носивост
Романија, CRAIOVA
нови цистерна за гориво Rezervor transportabil (cisterna) combustibil
1
900 € USD ≈ 1.057 US$
Зафатнина V=440 л
Година Километража Носивост
Романија, Pecica
нови цистерна за гориво Rezervor transportabil (cisterna) combustibil
2
650 € USD ≈ 763,30 US$
Зафатнина V=0.2 м³
Година Километража Носивост
Романија, Pecica
цистерна за гориво Rezervor motorina
4
1.950 € USD ≈ 2.290 US$
Година Километража Носивост
Романија, TUPILATI
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се