Филтри -

Цистерни за гориво од Полска

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво од Полска: 58 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво CYSTERNA 13500L KOMPLETNA
19
Контактирајте го продавачот
3.825 € PLN 17.500 PLN
Зафатнина 13.5 м³
Година Километража Носивост
Полска, Chełmża
цистерна за гориво PROD RENT 4 CHAMBER CISTERN NCP 34
10
Контактирајте го продавачот
10.710 € PLN 49.000 PLN
Зафатнина 30000 л
Година 2013 Километража Носивост 26800 кг
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво BC LDS NCP-37
7
Контактирајте го продавачот
80.870 € PLN 370.000 PLN
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Kraków
цистерна за гориво KASSBOHRER STB ADR , 39m3 , 5-chambers , 3x BPW , lift axle
33
Контактирајте го продавачот
32.780 € PLN 150.000 PLN
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост 26000 кг
Полска, Kraków
цистерна за гориво KASSBOHRER STB 38
6
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Зафатнина 39300 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-10 Километража Носивост 30740 кг
Полска, Libusza
цистерна за гориво  MERCEDES-BENZ ONLY TANK BUNGE 13500 L CYSTERNA DO PALIWA
9
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Зафатнина 13500 л
Година 02/1992 Километража Носивост
Полска, Sanniki
цистерна за гориво SCHMELZER TSA31
4
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 м³
Година 1988 Километража Носивост
Полска, Majdan
цистерна за гориво DROMECH aluminium
8
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Зафатнина 36500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за гориво DROMECH 37000l/4 komory
12
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Зафатнина 37000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2002 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за гориво VIBERTI VIBERTI 33000L
9
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за гориво DROMECH 36500-5
9
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Зафатнина 36500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за гориво DROMECH 37500-5 Aluminium
8
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 37500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Lubicz
цистерна за гориво MAISONNEUVE 38000 paliwowa 7 komór SMB waga 6.36
32
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 08/1993 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за гориво BSL PODUSZKA 33 000 l
9
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-04 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за гориво BSL 30000l 13 komór DO PALIWA LUB OLEJU
11
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се