Филтри -

Цистерни за гориво од Италија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво од Италија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво ACERBI BENZIN/DIESEL 5 KAMER 41.080 L.+METER SAMPI DUAL+ADR 07.2018
17
цена на барање
Зафатнина 41080 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Километража Носивост 30350 кг
Италија, Cremona
цистерна за гориво ACERBI TANK BENZIN/DIESEL 2004 2 KAMER=44.010 L+ADR 10.2019
18
цена на барање
Зафатнина 44010 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 32250 кг
Италија, Cremona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво 2000 lt
10
700 €
Зафатнина 2000 л
Година Километража Носивост
Италија, Serrapetrona (Macerata)
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI
3
1.980 € Без ДДВ
Зафатнина 1300 л
Година 2018 Километража Носивост
Италија, Alba, Mussotto
нови цистерна за гориво SACIM
6
цена на барање
Зафатнина 40000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 40000 кг
Италија, Tortona
цистерна за гориво Ama DTCube15 Basic
1
аукција аукција
Зафатнина 1.5 м³
Година 2020 Километража Носивост
Италија
цистерна за гориво Cemo Blue-Mobil Easy
1
аукција аукција
Година 2019 Километража Носивост
Италија
цистерна за гориво Ama DTCube15 Basic
1
аукција аукција
Година 2020 Километража Носивост
Италија
цистерна за гориво Ama DTCube10
1
аукција аукција
Година 2020 Километража Носивост
Италија
цистерна за гориво Ama DTCube10 Basic
1
аукција аукција
Зафатнина 1000 л
Година 2020 Километража Носивост
Италија
цистерна за гориво Ama DTCube10 Basic
1
аукција аукција
Година 2020 Километража Носивост
Италија
цистерна за гориво Ama DT Cube10
1
аукција аукција
Зафатнина 1000 л
Година 2020 Километража Носивост
Италија
цистерна за гориво Ama DTCube10 Basic
1
аукција аукција
Година 2020 Километража Носивост
Италија
цистерна за гориво Cemo Diesel Trolley Tank
1
аукција аукција
Година 2018 Километража Носивост
Италија
цистерна за гориво Cemo DT-Mobil Easy
1
аукција аукција
Зафатнина 210 л
Година 2019 Километража Носивост
Италија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се