Филтри -

Цистерни за гориво од Холандија

Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво од Холандија: 171 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SACIM OMT FUEL/BENZINE/DIESEL METER/LITTER COUNTER+ADR+5xKAMER=41.810L
25
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Зафатнина 41810 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2007 Километража Носивост 31900 кг
Холандија, Amstelveen
цистерна за гориво TOLSMA 1150 liter Kiwa IBC dieseltank met keuring !
9
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Зафатнина 1150 л
Година 01/2011 Километража Носивост
Холандија, Veen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.4 m3 / 6 comp
48
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2004-06-21 Километража Носивост 28500 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво Sempre serbatio Storage tank for diesel/petrol ad-blue 231L
9
Контактирајте го продавачот
675 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Холандија, Culemborg
цистерна за гориво LAG 0-22-PT 1 Axle NL-Trailer / 25.200 Ltr / 4 Comp / Pumpe
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Година 01/2001 Километража Носивост 19050 кг
Холандија, Veghel
цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 36 LTD 3 axles 34.350 Ltr. Fuel Benzin Pump Counter ADR 2x L
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Година 01/2009 Километража Носивост 29000 кг
Холандија, Veghel
цистерна за гориво TRAILOR Fuel - ADR - 40.000ltr - 7 comp - 2003 LGBF
18
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2003 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за гориво Kiwa IBC 3000 liter Fuel tank dieseltank
8
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Зафатнина 0.3 м³
Година Километража Носивост
Холандија, Veen
цистерна за гориво STOKOTA Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp
11
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 2004-08-05 Километража Носивост 28750 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво STOKOTA Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp
11
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 2004-08-03 Километража Носивост 28750 кг
Холандија, Hoogerheide
нови цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 60 SD 4-axle Fuel Tank Trailer - NEW (2 Units)
12
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³
Година 01/2016 Километража 10 км Носивост 52000 кг
Холандија, Moerdijk
цистерна за гориво Kiwa IBC Steenbergen 1000 liter dieseltank
13
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Година 01/2005 Километража Носивост
Холандија, Veen
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.2 m3 / 6 comp
38
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2000-10-20 Километража Носивост 28180 кг
Холандија, Hoogerheide
нови цистерна за гориво VARIO TECH VT-MDT400L Mobile Diesel
13
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Зафатнина 0.4 м³
Година Километража Носивост
Холандија, RK Zevenbergen
нови цистерна за гориво VARIO TECH VT-ADBT75L Mobile Adblue
9
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Носивост
Холандија, RK Zevenbergen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се