Филтри -

Цистерни за гориво од Данска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво од Данска: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво KN smede og beholder fabrik 3A  Diesel tank
4
аукција аукција
Зафатнина V=1.2 м³
Година 2007 Километража Носивост
Данска, Storvorde
цистерна за гориво EHES  Dieseltank  Diesel tank
4
аукција аукција
Зафатнина V=1.2 м³
Година 1995 Километража Носивост
Данска, Storvorde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво KASSBOHRER 41000 Liter Petrol/fuel CityTrailer - 4 units in stock
6
9.999 € USD ≈ 11.740 US$
Зафатнина V=41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01-01 Километража Носивост 28000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER 43000 Liter Fuel/Diesel Petrol Pomp Meter
6
цена на барање
Зафатнина V=43 м³
Година 1990-01-02 Километража Носивост 32500 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KN 1A  Olietank
6
аукција аукција
Година 2010 Километража Носивост
Данска, Storvorde
цистерна за гориво KN C  Olietank
11
аукција аукција
Година 2008 Километража Носивост
Данска, Storvorde
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 45000 liter Fuel Pomp
8
14.999 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=45 м³
Година 1996-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank ADR 40000 Liter Pomp
8
14.999 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=40 л
Година 1988-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 45000 Liter fuel pomp
6
14.999 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=45 м³
Година 1988-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво VARIOUS HMK BILCON 14.250 L. ADR HEJSELADS TANK 5865
9
цена на барање
Зафатнина V=14250 л
Година 1998-06 Километража Носивост
Данска, Padborg
цистерна за гориво Färmartanken 1000 liter
3
аукција 335,90 € DKK USD 2.500 DKK ≈ 394,50 US$
Зафатнина V=1 м³
Година 2006 Километража Носивост
Данска, Sjælland
цистерна за гориво Färmartanken 2000 liter
3
аукција 470,30 € DKK USD 3.500 DKK ≈ 552,20 US$
Зафатнина V=2 м³
Година 2004 Километража Носивост
Данска, Sjælland
цистерна за гориво Färmartanken 2000 liter
4
аукција 470,30 € DKK USD 3.500 DKK ≈ 552,20 US$
Година 2008 Километража Носивост
Данска, Sjælland
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 40000 Liter Petrol/Fuel ADR
8
19.999 € USD ≈ 23.480 US$
Зафатнина V=40 м³
Година 2007-01-01 Километража Носивост
Данска, Hedensted
цистерна за гориво JOHN DEERE TORQ-GARD olie
2
цена на барање
Година Километража Носивост
Данска, Hemmet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се