Филтри -

Цистерни за гориво од Белгија

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво од Белгија: 63 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво STOKOTA
4
цена на барање
Година 2001 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW
3
цена на барање
Зафатнина V=20 м³
Година 1995 Километража Носивост
Белгија, Kontich
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво EKW 17000ltr
2
цена на барање
Зафатнина V=17 м³
Година 1998 Километража Носивост 20000 кг
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW tank trailer 40.000ltr
12
цена на барање
Зафатнина V=40 м³
Година 2002 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW
13
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво SCHRADER
3
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво Diversen Occ tankslang
1
25 € USD ≈ 29,36 US$
Година Километража Носивост
Белгија, Bree
цистерна за гориво VAN HOOL 1D0003
14
цена на барање
Зафатнина V=22000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-08-16 Километража Носивост 17420 кг
Белгија, Binche
цистерна за гориво 2 fuel Pumps
10
аукција 50 € USD ≈ 58,71 US$
Година Километража Носивост
Белгија, Mont-Saint-Guibert
цистерна за гориво Procar Retention tank for oil
8
аукција 20 € USD ≈ 23,49 US$
Година Километража Носивост
Белгија, Mont-Saint-Guibert
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI
5
3.000 € USD ≈ 3.523 US$
Зафатнина V=3000 л
Година 2017 Километража Носивост
Белгија, Gistel
цистерна за гориво EKW Tankoplegger
1
цена на барање
Зафатнина V=21 м³
Година Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво FRUEHAUF Trailer Tank
9
8.850 € USD ≈ 10.390 US$
Зафатнина V=31.205 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1994-05 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за гориво LAG TANK 36k L
7
12.850 € USD ≈ 15.090 US$
Зафатнина V=36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-06 Километража Носивост 32270 кг
Белгија, Wingene
цистерна за гориво STOKOTA TANK 42K L
10
9.850 € USD ≈ 11.570 US$
Зафатнина V=42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-12 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се