Филтри -

Цистерни за гориво ZASTA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво ZASTA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво ZASTA CPD-1
28
4.492 € PLN USD 19.800 PLN ≈ 5.275 US$
Зафатнина V=1000 л
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Kielce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се