Филтри -

Цистерни за гориво WILLIG од Словачка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво WILLIG од Словачка: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво WILLIG 3TSA
14
цена на барање
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Километража Носивост 33650 кг
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG SANZ na PHM
13
28.900 € USD ≈ 33.940 US$
Зафатнина V=41650 л
Година 3/2008 Километража Носивост
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво WILLIG 3TSA
19
цена на барање
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Километража Носивост 33350 кг
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG SANA
17
15.000 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=40000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Километража Носивост 27110 кг
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG SANZ 42
5
25.000 € USD ≈ 29.360 US$
Зафатнина V=42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04 Километража Носивост 28740 кг
Словачка, Spišská Nová Ves
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се