Филтри -

Цистерни за гориво WILLIG од Германија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво WILLIG од Германија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво WILLIG  3S4304
10
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Зафатнина 42900 л
Година 2009-09 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin PEILSTAB Nr.: 047
11
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Зафатнина 43 м³
Година 2008-12 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin Nr.: 009
11
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Зафатнина 43750 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Километража Носивост 34080 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG 3S4455 Diesel/Benzin PEILSTAB Nr.: 030
10
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Зафатнина 44300 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-09 Километража Носивост 33600 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG 3S4 Oben und Untenbefüll. 5 Kam
15
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Зафатнина 43000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-01 Километража 500000 км Носивост 28920 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG TS-W 40.5 SUPERLIGHT 8 Stk
15
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Зафатнина 43000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2010 Километража 500000 км Носивост 29200 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG TS-W 40.5 WIE NEU!!!
15
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2010 Километража 500000 км Носивост 29200 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG TS-W 40.5 SUPERLIGHT 8 Stk
14
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Зафатнина 43000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2010 Километража 500000 км Носивост 29200 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG SANZ 43.4 mit Messanlage
15
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Зафатнина 43000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2004 Километража 500000 км Носивост 28700 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG 3S4304
11
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Зафатнина 43 м³
Година 2007 Километража Носивост 33940 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG  3S4304 Diesel/Benzin PEILSTAB Nr.: 099
10
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Зафатнина 42.8 м³
Година 2008-02 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin PEILSTAB
11
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Зафатнина 43 м³
Година 2009-05 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG 3S4304
9
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Година 2008-06 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG  3S4304 Diesel/Benzin
11
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 2008-09 Километража Носивост 33940 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG  3S4304 Diesel/Benzin PEILSTAB Nr.: 007
10
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Година 2009-03 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се