Филтри -

Цистерни за гориво WILLIG од Европа

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво WILLIG: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво WILLIG  3S4304 Diesel/Benzin PEILSTAB Nr.: 007
10
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Година 2009-03 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin PEILSTAB Nr.: 101
10
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Зафатнина 42800 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin Nr.: 008
10
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Зафатнина 43550 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-06 Километража Носивост 33840 кг
Германија, Regensburg
нови цистерна за гориво WILLIG 3TSA
14
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-05 Километража Носивост 33650 кг
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin Nr.: 017
9
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Зафатнина 43050 л
Година 2010-09 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG cisterna na PHM VIN 001
14
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Зафатнина 42 м³
Година 5/1996 Километража Носивост
Словачка, Levice
цистерна за гориво WILLIG SANZ 42
5
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04 Километража Носивост 28740 кг
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG TS-W 40.5 SUPERLIGHT 8 Stk
15
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-06-11 Километража 500000 км Носивост 29200 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG TS-W 40.5 SUPERLIGHT 8 Stk
15
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-06-11 Километража 500000 км Носивост 29200 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG SANZ na PHM
13
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 41650 л
Година 3/2008 Километража Носивост
Словачка, Levice
цистерна за гориво WILLIG SANA 40 ADR  5 Kammern Ausgabeventil TOP
20
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993-01 Километража Носивост 27100 кг
Чехија, Nové Strašecí
цистерна за гориво WILLIG SANA 42,0  Ausgabeventil TOP
20
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-06 Километража Носивост 29110 кг
Чехија, Nové Strašecí
цистерна за гориво WILLIG Bartec
8
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Зафатнина 42400 л
Година 2005 Километража Носивост
Хрватска, Split
цистерна за гориво WILLIG
12
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Зафатнина 43000 м³
Година 08/2006 Километража Носивост
Хрватска, Zagreb
цистерна за гориво WILLIG  3S4304
10
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Зафатнина 42900 л
Година 2009-09 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се