Филтри -

Цистерни за гориво WILLIG

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво WILLIG: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво WILLIG Willig SANF 40.0 ADR-Tank, 4 Kammern
3
12.900 € USD ≈ 15.150 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 28350 кг
Хрватска, Nedelišće
нови цистерна за гориво WILLIG 3TSA
14
цена на барање
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Километража Носивост 33650 кг
Словачка, Spišská Nová Ves
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво WILLIG SANZ na PHM
13
28.900 € USD ≈ 33.940 US$
Зафатнина V=41650 л
Година 3/2008 Километража Носивост
Словачка, Levice
нови цистерна за гориво WILLIG 3TSA
19
цена на барање
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Километража Носивост 33350 кг
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG SANA
17
15.000 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=40000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Километража Носивост 27110 кг
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG SANZ 42
5
25.000 € USD ≈ 29.360 US$
Зафатнина V=42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04 Километража Носивост 28740 кг
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin Nr.: 009
11
25.900 € USD ≈ 30.410 US$
Зафатнина V=43750 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Километража Носивост 34080 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG 5 com/meter/pump
22
16.995 € USD ≈ 19.960 US$
Зафатнина V=42.4 м³
Година 1999-05-29 Километража Носивост
Полска, Łódź
цистерна за гориво WILLIG 3S4304
11
35.900 € USD ≈ 42.160 US$
Зафатнина V=43 м³
Година 2007 Километража Носивост 33940 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG Sanz 40.0 benzin-diesel + pump system
13
14.990 € USD ≈ 17.600 US$
Зафатнина V=40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост 32100 кг
Естонија
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin PEILSTAB
11
32.500 € USD ≈ 38.160 US$
Зафатнина V=43 м³
Година 2009-05 Километража Носивост 34020 кг
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG SANZ 43.4 mit Messanlage
15
25.900 € USD ≈ 30.410 US$
Зафатнина V=43000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-12-01 Километража 500000 км Носивост 28700 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG 3S4 mit Messanlage
15
31.800 € USD ≈ 37.340 US$
Зафатнина V=43000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-02-01 Километража 500000 км Носивост 28260 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG 3S4 Oben und Untenbefüll. 5 Kam.
15
19.400 € USD ≈ 22.780 US$
Зафатнина V=43000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-01 Километража 500000 км Носивост 28920 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG
5
24.900 € USD ≈ 29.240 US$
Зафатнина V=42400 л Суспензија пружина/пружина
Година 2002-01 Километража Носивост 27000 кг
Романија, IALOMITA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се