Филтри -

Цистерни за гориво VOLVO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво VOLVO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво VOLVO FL8-280 / MANUAL / FUEL TRUCK / EURO-6 / 2016
24
25.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-09-30 Километража 135856 км Носивост
Холандија, VELDDRIEL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се