Филтри -

Цистерни за гориво VAN HOOL

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво VAN HOOL: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво VAN HOOL FS3108
19
17.000 €
Зафатнина 43000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Носивост
Украина, Струмівка
цистерна за гориво VAN HOOL NV
21
цена на барање
Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 250000 км Носивост 38000 кг
Украина, Бородянка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво VAN HOOL 1D0003
14
цена на барање
Зафатнина 22000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-08-16 Километража Носивост 17420 кг
Белгија, Binche
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се