Филтри -

Цистерни за гориво TRAILOR од Белгија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво TRAILOR од Белгија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво TRAILOR Oplegger 35000 L lames steel
11
9.200 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1984-12-03 Километража Носивост 24970 кг
Белгија, Bree
цистерна за гориво TRAILOR 38.500 L fuel tank
14
11.900 € Без ДДВ
Зафатнина 38500 л Суспензија пружина/пружина
Година 1992-06-06 Километража Носивост
Белгија, Ardooie
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво TRAILOR Tankoplegger
10
13.350 € Без ДДВ
Зафатнина 37.769 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-10 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за гориво TRAILOR TANK 38k L
9
12.850 € Без ДДВ
Зафатнина 37.664 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за гориво TRAILOR TANK 38k L
8
12.850 € Без ДДВ
Зафатнина 37.664 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-03-07 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за гориво TRAILOR FUEL TANKER / CITERNE CARBURANT - SMB - TAMBOURS
10
12.500 € Без ДДВ
Година 1998-06-06 Километража Носивост
Белгија, Overpelt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се