Филтри -

Цистерни за гориво TRAILOR

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво TRAILOR: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво TRAILOR  ADR 38.000ltr - 4 comp - 1999 - SMB
15
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 38000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02-05 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за гориво TRAILOR
27
16.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997-11-21 Километража Носивост 31630 кг
Германија, Schauenburg( bei Kassel)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво TRAILOR 38.500 L fuel tank
14
11.900 € Без ДДВ
Зафатнина 38500 л Суспензија пружина/пружина
Година 1992-06-06 Километража Носивост
Белгија, Ardooie
цистерна за гориво TRAILOR Fuel 40000 liters accident
11
8.900 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1992 Километража Носивост
Германија, RHEINE
цистерна за гориво TRAILOR 38000 liters 9 section AXEL PROBLEM
9
10.900 € Без ДДВ
Зафатнина 38000 л
Година 10/1997 Километража Носивост
Германија, RHEINE
цистерна за гориво TRAILOR
23
13.250 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-03-20 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за гориво TRAILOR
9
цена на барање
Зафатнина 0.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 100000 км Носивост 35000 кг
Украина
цистерна за гориво TRAILOR Tankoplegger
10
13.350 € Без ДДВ
Зафатнина 37.769 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-10 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за гориво TRAILOR TANK 38k L
9
12.850 € Без ДДВ
Зафатнина 37.664 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за гориво TRAILOR TANK 38k L
8
12.850 € Без ДДВ
Зафатнина 37.664 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-03-07 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за гориво TRAILOR Fuel tank alu 37.7 m3 / 7 comp
22
14.500 € Без ДДВ
Година 1993-06-07 Километража Носивост 31520 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво TRAILOR JET1 1 SECTION
17
10.900 € Без ДДВ
Зафатнина 36000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/1999 Километража Носивост
Германија, RHEINE
цистерна за гориво TRAILOR Fuel tank alu 40 m3 / 7 comp
37
19.000 € Без ДДВ
Година 2005-03-11 Километража Носивост 32210 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво TRAILOR FUEL TANKER / CITERNE CARBURANT - SMB - TAMBOURS
10
12.500 € Без ДДВ
Година 1998-06-06 Километража Носивост
Белгија, Overpelt
цистерна за гориво TRAILOR Oplegger 35000 L lames steel
11
9.200 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1984-12-03 Километража Носивост 24970 кг
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се