Филтри -

Цистерни за гориво STOKOTA од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво STOKOTA од Полска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво STOKOTA OPL38-3 / 38000L / 4-CHAMBERS / ADR / LGBF
39
31.500 € USD ≈ 36.990 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Носивост 28400 кг
Полска, Kraków
цистерна за гориво STOKOTA ALU/4 Comp/80000 KM!
37
16.995 € USD ≈ 19.960 US$
Зафатнина V=36 м³
Година 2005-11-25 Километража Носивост 28600 кг
Полска, Łódź
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за гориво STOKOTA
3
цена на барање
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 28400 кг
Полска, Elbląg
цистерна за гориво STOKOTA ELZAM 3NC38
7
8.800 € USD ≈ 10.330 US$
Зафатнина V=37984 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-05 Километража Носивост 27700 кг
Полска, Libusza
цистерна за гориво STOKOTA Stokota *naczepa cysterna*
11
31.760 € PLN USD 140.000 PLN ≈ 37.300 US$
Година 2013 Километража 5000 м/ч Носивост
Полска, Kamionki
цистерна за гориво STOKOTA CYSTERNA
27
40.700 € USD ≈ 47.790 US$
Зафатнина V=14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост 14500 кг
Полска, BODZENTYN
цистерна за гориво STOKOTA OPL38/3/P7/02    [ADR i TDT]
38
28.900 € USD ≈ 33.940 US$
Зафатнина V=42.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02-13 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за гориво STOKOTA 36-4V-ALU
4
8.500 € USD ≈ 9.982 US$
Зафатнина V=33000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1998 Километража Носивост 27000 кг
Полска, Libusza
нови цистерна за гориво STOKOTA
3
цена на барање
Зафатнина V=38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 34 кг
Полска, Elbląg
нови цистерна за гориво STOKOTA
4
цена на барање
Зафатнина V=17 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Полска, Elbląg
нови цистерна за гориво STOKOTA
3
цена на барање
Зафатнина V=38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 28600 кг
Полска, Elbląg
цистерна за гориво STOKOTA
8
17.700 € USD ≈ 20.790 US$
Зафатнина V=33500 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Носивост 28750 кг
Полска, Libusza
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се