Филтри -

Цистерни за гориво STOKOTA од Европа

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво STOKOTA: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво STOKOTA
8
цена на барање
Година Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA meter/pump
11
12.495 €
Зафатнина 37.7 м³
Година 2013-03-13 Километража Носивост 27700 кг
Полска, Łódź
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво STOKOTA Sening GMVZ 1004/meter+pump
14
11.000 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³
Година 2004-05 Километража Носивост 27700 кг
Полска, Łódź
цистерна за гориво STOKOTA
4
цена на барање
Зафатнина 20000 л
Година 2001 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA CITERNE 23000L/4COMP
9
10.450 € Без ДДВ
Зафатнина 23 м³
Година 2002-09-24 Километража Носивост
Белгија, Handzame
цистерна за гориво STOKOTA 36-4V-ALU
4
7.490 € Без ДДВ
Зафатнина 33000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1998 Километража Носивост 27000 кг
Полска, Libusza
цистерна за гориво STOKOTA
8
17.700 € Без ДДВ
Зафатнина 33500 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Носивост 28750 кг
Полска, Libusza
цистерна за гориво STOKOTA
4
цена на барање
Година 2001 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA 33-4V 5 Kammern
10
12.900 €
Зафатнина 35100 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07-01 Километража 500000 км Носивост 28200 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво STOKOTA OPL38/3/P7/02    [ADR i TDT]
38
28.900 € Без ДДВ
Зафатнина 42.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02-13 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за гориво STOKOTA CITERNE 20.000L/4COMP./SOURCE ET DOME
6
11.900 € Без ДДВ
Зафатнина 20 м³
Година 1997-02-26 Километража Носивост 15300 кг
Белгија, Handzame
цистерна за гориво STOKOTA CITERNE 23000L/4COMP
9
9.900 € Без ДДВ
Зафатнина 23 м³
Година 2001-12-06 Километража Носивост 18160 кг
Белгија, Handzame
нови цистерна за гориво STOKOTA
3
цена на барање
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 34 кг
Полска, Elbląg
нови цистерна за гориво STOKOTA
3
цена на барање
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 28600 кг
Полска, Elbląg
нови цистерна за гориво STOKOTA
4
цена на барање
Зафатнина 17 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Полска, Elbląg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се