Филтри -

Цистерни за гориво STOKOTA од Белгија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво STOKOTA од Белгија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво STOKOTA 40.000
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 40 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 20000 л
Година 2001 Километража Носивост
Белгија, Kontich
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво STOKOTA 40.000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 40000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 40000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA 40000
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 40 м³
Година 2003 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA CITERNE 23000L/4COMP
9
Контактирајте го продавачот
10.450 € Без ДДВ
Зафатнина 23 м³
Година 2002-09-24 Километража Носивост
Белгија, Handzame
цистерна за гориво STOKOTA CITERNE 23000L/4COMP
9
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Зафатнина 23 м³
Година 2001-12-06 Километража Носивост 18160 кг
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се