Филтри -

Цистерни за гориво STOKOTA

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво STOKOTA: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво STOKOTA OPL 38
6
23.900 € USD ≈ 28.070 US$
Зафатнина V=36000 м³
Година 2007 Километража Носивост
Австрија, Wien
цистерна за гориво STOKOTA OPL38-3 / 38000L / 4-CHAMBERS / ADR / LGBF
39
31.500 € USD ≈ 36.990 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Носивост 28400 кг
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво STOKOTA Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp
11
19.500 € USD ≈ 22.900 US$
Година 2004-08-05 Километража Носивост 28750 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво STOKOTA Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp
11
19.500 € USD ≈ 22.900 US$
Година 2004-08-03 Километража Носивост 28750 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво STOKOTA elzam
4
15.900 US$ EUR ≈ 13.540 €
Зафатнина V=35000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 200 км Носивост
Украина, Тернополь
цистерна за гориво STOKOTA TANK 42K L
10
9.850 € USD ≈ 11.570 US$
Зафатнина V=42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-12 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за гориво STOKOTA ELZAM 3NC38
7
9.100 € USD ≈ 10.690 US$
Зафатнина V=37984 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-05 Километража Носивост 27700 кг
Полска, Libusza
цистерна за гориво STOKOTA ALU/4 Comp/80000 KM!
37
16.995 € USD ≈ 19.960 US$
Зафатнина V=36 м³
Година 2005-11-25 Километража Носивост 28600 кг
Полска, Łódź
цистерна за гориво STOKOTA ELZAM
4
15.900 US$ EUR ≈ 13.540 €
Зафатнина V=35000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 150000 км Носивост
Украина, Тернополь
цистерна за гориво STOKOTA Stokota *naczepa cysterna*
11
31.760 € PLN USD 140.000 PLN ≈ 37.300 US$
Година 2013 Километража 5000 м/ч Носивост
Полска, Kamionki
цистерна за гориво STOKOTA CYSTERNA
27
40.700 € USD ≈ 47.790 US$
Зафатнина V=14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост 14500 кг
Полска, BODZENTYN
цистерна за гориво STOKOTA OPL38/3/P7/02    [ADR i TDT]
38
28.900 € USD ≈ 33.940 US$
Зафатнина V=42.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02-13 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за гориво STOKOTA
13
цена на барање
Зафатнина V=44016 л
Година Километража Носивост
Белгија, Lummen
цистерна за гориво STOKOTA
13
цена на барање
Зафатнина V=44016 л
Година Километража Носивост
Белгија, Hasselt
цистерна за гориво STOKOTA TANK 40.000 L ( 5 comp. ) DIESEL/FUEL/GASOIL
9
12.450 € USD ≈ 14.620 US$
Зафатнина V=40 м³
Година 1996-08-01 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се