Филтри -

Цистерни за гориво SIMATRA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво SIMATRA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SIMATRA NC-01 mit Messanlage
15
25.900 € USD ≈ 30.410 US$
Зафатнина V=37520 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02-01 Километража 500000 км Носивост 29200 кг
Германија, Zittau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се