Филтри -

Цистерни за гориво SCHWARZMÜLLER од Австрија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво SCHWARZMÜLLER од Австрија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Benzin /Diesel ADR FL/AT
15
66.500 € USD ≈ 78.090 US$
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 28640 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Benzin /Diesel  FL/AT
12
10.500 € USD ≈ 12.330 US$
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Носивост 28000 кг
Австрија, Selzthal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Benzin/Diesel mit Pumpe 2 x Uhr
15
36.500 € USD ≈ 42.860 US$
Зафатнина V=42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража Носивост 29000 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER
15
38.500 € USD ≈ 45.210 US$
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража Носивост 28000 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER
15
38.500 € USD ≈ 45.210 US$
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража Носивост 27880 кг
Австрија, Selzthal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се