Филтри -

Цистерни за гориво SACIM

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво SACIM: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SACIM
5
цена на барање
Зафатнина V=19240 л
Година 1997 Километража Носивост
Италија, Tortona
цистерна за гориво SACIM fuel/benzin/diesel 45090 Ltr. 8x Kammer ADR
12
ВИДЕО
17.900 € USD ≈ 21.020 US$
Зафатнина V=45090 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05-12 Километража Носивост 32200 кг
Германија, Würselen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се