Филтри -

Цистерни за гориво ROHR

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво ROHR: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво ROHR TAL-A-ZE44.4 ALU
15
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 44400 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05-01 Километража 500000 км Носивост 29150 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво ROHR TAL MKZA  Pumpe
13
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 43.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-05 Километража Носивост 28200 кг
Германија, Deggendorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво ROHR TAL 41.0/12-27
3
аукција 17.790 € PLN 81.000 PLN
Година 2012-06-26 Километража Носивост
Полска, 19-300
цистерна за гориво ROHR TAL 41.0/12-27
3
аукција 17.790 € PLN 81.000 PLN
Година 2012-06-27 Километража Носивост
Полска, 19-300
цистерна за гориво ROHR TAL 41.0/12-27
3
аукција 18.670 € PLN 85.000 PLN
Година 2012-06-26 Километража Носивост
Полска, 19-300
цистерна за гориво ROHR TAL 41.0/12-27
3
аукција 15.160 € PLN 69.000 PLN
Година 2012-07-31 Километража Носивост
Полска, 19-300
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се