Филтри -

Цистерни за гориво PARCISA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво PARCISA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво PARCISA Fuel tank alu 42.8 m3 / 6 comp
32
20.500 € Без ДДВ
Година 2003-04-29 Километража Носивост 28800 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво PARCISA Fuel tank alu 42 m3 / 6 comp
33
20.500 € Без ДДВ
Година 2003-04-29 Километража Носивост 28800 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се