Филтри -

Цистерни за гориво ONBEKEND од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво ONBEKEND од Холандија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво ONBEKEND Fuel container 10.000 + 2.000 Ltr
14
ВИДЕО
4.900 € USD ≈ 5.754 US$
Зафатнина V=12 м³
Година 2005 Километража Носивост
Холандија, Heerenveen
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 300 Liter - DPX-31018
1
2.250 € USD ≈ 2.642 US$
Зафатнина V=0.3 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Холандија, Oudenbosch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 600 Liter - DPX-31019
1
2.500 € USD ≈ 2.936 US$
Зафатнина V=0.6 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Холандија, Oudenbosch
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 2.400 Liter - DPX-31023B
1
4.250 € USD ≈ 4.991 US$
Зафатнина V=2.4 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Холандија, Oudenbosch
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 1.600 Liter - DPX-31022B
1
3.250 € USD ≈ 3.816 US$
Зафатнина V=1.6 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Холандија, Oudenbosch
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 995 Liter - DPX-31021
6
2.750 € USD ≈ 3.229 US$
Зафатнина V=0.99 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Холандија, Oudenbosch
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 3.000 Liter - DPX-31024
6
4.950 € USD ≈ 5.813 US$
Зафатнина V=3 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Холандија, Oudenbosch
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 2.000 Liter - DPX-31023
6
3.750 € USD ≈ 4.404 US$
Зафатнина V=2 м³
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Холандија, Oudenbosch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се