Филтри -

Цистерни за гориво ONBEKEND од Европа

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво ONBEKEND: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво ONBEKEND TOKHEIM Fuel container 10.000 + 2.000 Ltr
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³
Година 2005 Километража Носивост
Холандија, Heerenveen
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 600 Liter - DPX-31019
1
Контактирајте го продавачот
2.875 € Без ДДВ
Зафатнина 0.6 м³
Година 2021-01-01 Километража Носивост
Холандија, Moerdijk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 300 Liter - DPX-31018
1
Контактирајте го продавачот
2.590 € Без ДДВ
Зафатнина 0.3 м³
Година 2021-01-01 Километража Носивост
Холандија, Moerdijk
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 2.400 Liter - DPX-31023B
1
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Зафатнина 2.4 м³
Година 2021-01-01 Километража Носивост
Холандија, Moerdijk
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 1.600 Liter - DPX-31022B
1
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Зафатнина 1.6 м³
Година 2021-01-01 Километража Носивост
Холандија, Moerdijk
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 995 Liter - DPX-31021
6
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Зафатнина 0.99 м³
Година 2021-01-01 Километража Носивост
Холандија, Moerdijk
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 2.000 Liter - DPX-31023
6
Контактирајте го продавачот
4.350 € Без ДДВ
Зафатнина 2 м³
Година 2021-01-01 Километража Носивост
Холандија, Moerdijk
цистерна за гориво ONBEKEND New Diesel Fuel Tank 3.000 Liter - DPX-31024
6
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Зафатнина 3 м³
Година 2021-01-01 Километража Носивост
Холандија, Moerdijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се