Филтри -

Цистерни за гориво OKT TRAILER

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво OKT TRAILER: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 40.000 L. ELIPTIC TANKER SEMI TRAILER
5
цена на барање
Зафатнина V=40000 л
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 42000 Lt Mild Steel Tanker Semi Trailer
7
ВИДЕО
19.900 € USD ≈ 23.370 US$
Зафатнина V=42000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 45.000 L. ELIPTIC TANKER SEMI TRAILER
7
цена на барање
Зафатнина V=45000 л
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна за гориво OKT TRAILER 38 m3 CONICAL TANKER
8
ВИДЕО
52.000 € USD ≈ 61.060 US$
Зафатнина V=38 м³
Година 2019 Километража Носивост 36500 кг
Турција, Aydın
цистерна за гориво OKT TRAILER OKT NEW 3 AXLE FUEL TANKTRAILER 40M3
8
24.900 € USD ≈ 29.240 US$
Зафатнина V=40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01-01 Километража Носивост
Холандија, Schiedam
нови цистерна за гориво OKT TRAILER PS211.31.34A 34 M3 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
25
24.900 € USD ≈ 29.240 US$
Зафатнина V=34 м³
Година 2017-01-01 Километража Носивост
Холандија, Velddriel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се