Филтри -

Цистерни за гориво NV-FLUID

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво NV-FLUID: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво NV-FLUID CSP 38 ADR, 3 komore
4
10.900 € USD ≈ 12.800 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 27500 кг
Хрватска, Nedelišće
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се