Филтри -

Цистерни за гориво NURSAN

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво NURSAN: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво NURSAN
2
цена на барање
Зафатнина 33 м³
Година Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за гориво NURSAN
4
62.700 € Без ДДВ
Зафатнина 41000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 31850 кг
Франција, Sète
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво NURSAN TRAILER
12
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за гориво NURSAN TRAILER
5
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за гориво NURSAN ADR (ДОПОГ) NURSAN TRAILER
12
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за гориво NURSAN ADR (ДОПОГ) NURSAN TRAILER
21
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
цистерна за гориво NURSAN TRAILER
8
цена на барање
Година Километража Носивост
Украина, м. Бровари
нови цистерна за гориво NURSAN
1
цена на барање
Година Километража Носивост 12000 кг
Украина, Вишневе
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се