Филтри -

Цистерни за гориво Maral Trailer

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво Maral Trailer: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво Maral Trailer TANKER
63
23.030 € RUB USD 1.995.000 RUB ≈ 27.050 US$
Зафатнина V=33.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Километража 3500 км Носивост 24000 кг
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се