Филтри -

Цистерни за гориво MERCERON

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво MERCERON: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво MERCERON
7
16.500 € USD ≈ 19.380 US$
Зафатнина V=38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2004 Километража Носивост
Франција, Saint-Priest
цистерна за гориво MERCERON M-343
15
23.000 US$ EUR ≈ 19.590 €
Зафатнина V=38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража Носивост
Украина, Бродецкое
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се