Филтри -

Цистерни за гориво MENCI

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво MENCI: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво MENCI CAPPELLOTT  CAP2500 ADR Specjalistyczna autocysterna do przewozu
33
226.600 € PLN USD 999.000 PLN ≈ 266.100 US$
Зафатнина V=53570 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се