Филтри -

Цистерни за гориво MAISONNEUVE

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво MAISONNEUVE: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво MAISONNEUVE Fuel tank inox 37.6 m3 / 7 comp
33
23.000 € USD ≈ 27.010 US$
Година 2004-08-24 Километража Носивост 31250 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAISONNEUVE 38000 paliwowa 7 komór SMB waga 6.36
32
15.300 € USD ≈ 17.970 US$
Суспензија пружина/пневматски
Година 08/1993 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се