Филтри -

Цистерни за гориво MAGYAR од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво MAGYAR од Холандија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 38.7 m3 / 8 comp
33
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 1998-05-19 Километража Носивост 31640 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Jet fuel tank inox 36.4 m3 / 1 comp
23
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година 2000-03-17 Километража Носивост 32500 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank trailer alu 43.2 m3 / 8 comp + counter
33
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 12/2020 Километража Носивост 32760 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp
25
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 1997-01-27 Километража Носивост 31640 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 37.4 m3 / 7 comp / ADR 04/2020
26
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 1998-11-23 Километража Носивост 31800 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank 38.4m3 / 8comp
37
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Година 1997-06-13 Километража Носивост 31640 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp / ADR 01/2021
45
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 1997-08-13 Километража Носивост 31700 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 37.5 m3 / 7 comp
37
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 1997-05-26 Километража Носивост 31940 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 37.8 m3 / 7 comp / ADR 08/2021
34
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 1996-06-24 Километража Носивост 31200 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се